„Jeśli chodzi o mnie…” – szkolenie dotyczące Zespołu Aspergera

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, terapeutów, wolontariuszy pracujących z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami ze spektrum autyzmu z terenu województwa podlaskiego na dwudniowe szkolenie,dotyczące Zespołu Aspergera pt.: „Jeśli chodzi o mnie ….”


Szkolenie poprowadzą:
Joanna Burgiełł – Psycholog, psychoterapeuta CBT przed certyfikacją; już od czasu studiów pracuje na rzecz osób ze spektrum autyzmu i ich rodzin. W Fundacji SYNAPSIS przeprowadza diagnozy małych dzieci oraz pracuje z pacjentami z ASD w każdym wieku i ich rodzinami. Terapeuta prowadzący zajęcia grupowe TUS, terapię indywidualną oraz konsultacje wychowawcze. Swoją pracę zawodową widzi jako niekończące się pole rozwoju.

 

 

Renata Werpachowska – mgr psychologii oraz profilaktyki społecznej i resocjalizacji. Od prawie 25 lat towarzyszy osobom z autyzmem i ich rodzinom, pracując w  Fundacji SYNAPSIS. Od 6  lat wspiera dorosłe osoby ze spektrum autyzmu realizując projekty im dedykowane. Chętnie bierze udział  w kampaniach społecznych przygotowanych przez Fundacje SYNAPSIS, występuje w audycjach radiowych, budując w ten sposób świadomość społeczną na temat autyzmu.

 

 

Szkolenie odbędzie się w dniach 22-23 września 2018 r. w siedzibie KTA O/Białystok przy ul. K. Pułaskiego 96
sobota w godzinach 9:00-17:30, niedziela w godzinach 8:00-15:30

Program szkolenia do pobrania TUTAJ

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane na szkolenie zostaną poinformowane drogą mailową.
Karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ lub w siedzibie KTA – Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny (pokój nr 174)
pon.-pt. w godz. 11.00-19.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zapraszamy do skorzystania z poniższego oprogramowania do rozliczania PIT za 2013