Realizowane projekty:

Przegląd filmów o autyzmie – Niebieskie Impresje Filmowe

Miło nam poinformować, że w tym roku, po raz drugi, w ramach kwietniowego „Miesiąca Wiedzy na temat Autyzmu”, przy współpracy z Punktem Przedszkolnym „Nasze Przedszkole” mamy zaszczyt zaprosić na:

autyzm-wczesne-wspomaganie

Autystyczny nie oznacza niesamodzielny

W ramach projektu pn. Autystyczny nie oznacza niesamodzielny, który finansowany jest ze środków PFRON od kwietnia 2016 r. w ramach Punktu Diagnostyczno – Konsultacyjnego realizujemy zajęcia komputerowe. Jest to już ich druga edycja. W ramach pierwszej uczestnicy uczyli się kodowania przy wykorzystaniu Scratchu tj. internetowego języka programowania. Teraz budują z klocków Lego roboty i ożywiają odpowiednio je programując. Na zajęciach realizowane są elementy Treningu Umiejętności Społecznych dotyczące rozwijania umiejętności efektywnej i satysfakcjonującej współpracy w zespole.

Przegląd filmów o autyzmie – Niebieskie Impresje Filmowe

Miło nam poinformować, że w tym roku, w ramach kwietniowego „Miesiąca Wiedzy na temat Autyzmu”, w porozumieniu z Białostockim Ośrodkiem Kultury, (który od kilku już lat wspiera nasze wydarzenia) mamy zaszczyt zaprosić na:

Informacja dotycząca akcji: Autyzm V.I.P.

Zostań naszym V.I.P.-em Autyzmu
Przyłącz się do akcji:
Autyzm – Wiem i Pomagam

Czasem jedno zdjęcie wyrazi więcej niż tysiąc słów.

Zapraszamy do skorzystania z poniższego oprogramowania do rozliczania PIT za 2013