Szkolenie – „Jak rozmawiać z rodzicami dzieci z niepełnosprawnością”

Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Białymstoku
Zaprasza nauczycieli, terapeutów, wolontariuszy oraz osoby opiekujące się dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami ze spektrum autyzmu z terenu województwa podlaskiego na szkolenie pt.:  „Jak rozmawiać z rodzicami dzieci z niepełnosprawnością”
prowadzone przez mgr Marzenę Radecką – specjalistę psychologii klinicznej II stopnia w dziedzinie Psychologia Kliniczna Dzieci i Młodzieży.
Szkolenie odbędzie się w dniu 17 marca 2018 r. (sobota) w godzinach 15.00-19.00 w siedzibie KTA O/Białystok przy ul. Pułaskiego 96.
Karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ, lub w siedzibie KTA – Punkt Konsultacyjno Diagnostyczny (pokój nr 174) pon.-pt. w godz. 11.00-19.00.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane na szkolenie zostaną poinformowane drogą mailową.

2 Responses to Szkolenie – „Jak rozmawiać z rodzicami dzieci z niepełnosprawnością”

  1. Monika Gásiorowska napisał(a):

    Witam serdecznie,czy istnieje możliwość zapisu mailem,a kartę zgłoszenia doniesienie w późniejszym terminie.Bardzo zależy mi na tym szkoleniu.

    • Michał Fiedosiuk napisał(a):

      W ogłoszeniu jest link do karty zgłoszenia. Dziś została zmieniona na format. doc, co umożliwia wypełnienie go na komputerze i przesłanie pliku na adres mailowy. Pozdrawiamy i zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zapraszamy do skorzystania z poniższego oprogramowania do rozliczania PIT za 2013