Szkolenie „Wzmacnianie pozytywne jako najważniejsza umiejętność w pracy nad efektywnym uczeniem i zachowaniem”

Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Białymstoku
Zaprasza rodziców oraz osoby opiekujące się dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami ze spektrum autyzmu z terenu województwa podlaskiego na szkolenie pt.:
„Wzmacnianie pozytywne jako najważniejsza umiejętność w pracy
nad efektywnym uczeniem i zachowaniem”
Szkolenie poprowadzi:
Dr Monika Suchowierska-Stephany – Certyfikowany Analityk Zachowania, Prodziekan Wydziału Psychologii na SWPS, Wiceprzewodnicząca Polskiego Towarzystwa Psychologii Behawioralnej, Dyrektor Centrum Wczesnej Interwencji Krok po Kroku, kierownik pierwszych w Polsce studiów podyplomowych ze stosowanej analizy zachowania oraz współtwórca szkoły specjalnej dla dzieci z autyzmem – Niepubliczna Szkoła Specjalna „Krok po Kroku” im. bł. E. Bojanowskiego. Absolwentka Uniwersytetu w Kansas, od 19 lat pracuje z dziećmi z autyzmem.

Szkolenie odbędzie się w dniu 16 września 2018 r. ( niedziela ) w godzinach 9.00-17.00 w siedzibie KTA O/Białystok przy ul. K. Pułaskiego 96
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane na szkolenie zostaną poinformowane drogą mailową.
Karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ lub w siedzibie KTA – Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny (pokój nr 174) pon.-pt. w godz. 11.00-19.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zapraszamy do skorzystania z poniższego oprogramowania do rozliczania PIT za 2013