Zapraszamy na szkolenie: „Zaburzenia współistniejące ze spektrum autyzmu z uwzględnieniem farmakologii”

Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Białymstoku zaprasza rodziców, opiekunów, nauczycieli, terapeutów opiekującymi się dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu z terenu województwa podlaskiego na szkolenie pt.:
„Zaburzenia współistniejące ze spektrum autyzmu z uwzględnieniem farmakologii”.
Szkolenie poprowadzi: Dr Ewa Urbanowicz – absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Jest specjalistą drugiego stopnia w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży, a także psychoterapeutą pracującym w podejściu systemowym z klientami indywidualnymi, parami, rodzinami oraz grupami. Uprawnienia zdobyła w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu. Pracuje w Poradni Rehabilitacyjnej dla Dzieci z Autyzmem i Ich Rodzin w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Specjalizuje się w diagnozie zaburzeń ze spektrum autyzmu, Zespołu Aspergera oraz całościowych zaburzeń rozwoju.

Szkolenie odbędzie się w dniach 29 września 2018 r. (sobota) w godzinach 9.00-17.00 w siedzibie KTA O/Białystok przy ul. K. Pułaskiego 96.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane na szkolenie zostaną poinformowane drogą mailową.
Karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ lub w siedzibie KTA – Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny (pokój nr 174)
pon.-pt. w godz. 11.00-19.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zapraszamy do skorzystania z poniższego oprogramowania do rozliczania PIT za 2013