Szkolenia

Oferujemy szkolenia dotyczące wiedzy i umiejętności z zakresu pracy terapeutycznej, edukacyjnej oraz wychowywania dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Przeznaczone są one dla dzieci, młodzieży (warsztaty w szkołach) rodziców, nauczycieli oraz specjalistów.


Fundacja Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddziału w Białymstoku Pod Nazwą "WIEM I POMAGAM" organizuje cykl szkoleń skierowany do kadry pedagogicznej, terapeutów oraz osoby opiekujące się dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

 

 • 15.02.2020 r. – Dziecko z autyzmem w przedszkolu – edukacja i terapia.
 • 29.02.2020 r. - Motywowanie do pracy dzieci z zaburzeniami rozwoju w oparciu o metody stosowanej analizy zachowania.
 • 21.03.2020 r. - Rozwijanie nowych umiejętności u dzieci z autyzmem w oparciu o metody stosowanej analizy zachowania.
 • 25.04.2020 r. - Wykorzystanie zasad stosowanej analizy zachowania w rozwijaniu komunikacji osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
 • 16.05.2020 r. - Praca nad zachowaniami trudnymi występującymi u osób z zaburzeniami rozwojowymi.

 
Koszt uczestnictwa w szkoleniu: 300 zł/os. Koszt dla 2 lub więcej uczestników z tej samej placówki: 285 zł/os. Szkolenia odbywać się będą w siedzibie KTA O/Białystok przy ul. Pułaskiego 96 w soboty w godzinach od 9:00 do 16:30.

 

Karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej w pliku PDF lub w Wordzie. Poniżej znajduje się także plik PDF z pełnymi programami każdego z cyklu szkoleń. Kartę zgłoszeniową można pobrać także w formie papierowej w siedzibie KTA - Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny (pokój nr 174) w dniach poniedziałek-piątek w godzinach 11.00-18.00. UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.  


Osoby prowadzące szkolenia to osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie diagnostyki, terapii i edukacji dzieci i młodzieży ze spektrum, w pracy z rodziną, a także w prowadzeniu szkoleń oraz warsztatów:

 

 1. Katarzyna Sznajder-Grześ
 2. Nina Zawadzka
 3. Michał Fiedosiuk
 4. Magda Malinowska
 5. Agnieszka Łapińska
 6. Rafał Skotnicki

copyright © Krajowe Towarzystwo Autyzmu - KTA. Oddział Białystok
~ all rights reserved ~ 63918 / 10 / 1 ~